RAAHEN VALIMO OY 
Merikatu 7, 92100 Raahe
VAT: FI31586745

Tarjouskyselyt ja tilaukset: sales@miilucast.fi
Saapuvat laskut:
– s-postitse: invoice@miilucast.fi
– sähköisesti: 003731586745 (välittäjä Maventa/ 003721291126)
– pankkiverkon kautta: 003731586745/ DABAFIHH

Olemme avoinna ma-pe 7:00-15:00

Harri Autio
Toimitusjohtaja
Tuotanto, rekrytointi
tel. +358 50 4177 240
harri.autio@miilucast.fi

Timo Kronqvist
Myynti
tel. +358 44 597 0609
timo.kronqvist@miilucast.fi

Otto Koivumäki
Myynti
tel. +358 44 313 7000
otto.koivumaki@miilucast.fi

Virpi Korpela
Myynti, tilauskäsittely, laskutus, kuljetukset
tel. +358 50 3203 515
virpi.korpela@miilucast.fi

Marita Halonen
Kirjanpito, maksuliikenne, palkanlaskenta
tel. +358 50 4725 381
marita.halonen@miilucast.fi

Mervi Anttila
Laatuvastaava
tel. +358 50 4098 432
mervi.anttila@miilucast.fi

Mikko Raumala
Mallit, valusuunnittelu
tel. +358 50 3093 542
mikko.raumala@miilucast.fi

Matti Mattila
Alihankinta, kunnossapito
tel. +358 50 4098 439
matti.mattila@miilucast.fi

Petri Pieniniemi
Tuotannonsuunnittelu, IT-asiat
tel. +358 50 4098 433
petri.pieniniemi@miilucast.fi

Pasi Parkkila
Materiaalihankinnat, varastovastaava
tel. +358 50 4098 437
pasi.parkkila@miilucast.fi

Download our brochure >>

ilmakuva